
Відправка з 14 травня 20263 311 ₴
Технічні характеристики
EAN: 128481
Товарний субсегмент: Покришка для квадроциклів/АТВ
Тип шини: Покришка пневматична
Протектор, малюнок (модель) протектора шини: K530 Pathfinder
Діаметр обода, дюйм: 8
Ширина обода, дюйм: 7.00
Зовнішній діаметр, мм: 459
Ширина перерізу, мм: 234
Складність каркаса шини: 2PR
Вантажність, кг:
Максимальна швидкість, км/год:
Максимальний тиск, bar: 0,35
Тип шини: DIAGONAL
Висота профілю, % від ширини: 18
Ширина покришки, дюйм:
Вага товару, кг: 4.71 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kenda |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Тип | Шина |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Посадковий діаметр шини | 8" |
| Тип шини | Діагональна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Квадроцикли |
| Висота профілю шини | 18 |
| Зовнішній діаметр шини | 459 мм |
| Посадковий діаметр шини | 8" |
| Ширина шини | 18" |