
Відправка з 15 травня 20261 023 ₴
Технічні характеристики
EAN: 272351
Товарний субсегмент: Покришка для квадроциклів/АТВ
Тип шини: Покришка пневматична
Протектор, малюнок (модель) протектора шини: K290 Scorpion
Діаметр обода, дюйм: 6
Ширина обода, дюйм: 4.50
Зовнішній діаметр, мм: 363
Ширина перерізу, мм: 135
Складність каркаса шини: 4
Вантажність, кг:
Максимальна швидкість, км/год:
Максимальний тиск, bar: 0,35
Тип шини: DIAGONAL
Висота профілю, % від ширини: 26
Ширина покришки, мм: 145
Вага товару, кг: 1.99 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kenda |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Тип | Шина |
| Ширина шини | 145 мм |
| Висота профілю шини | 70 |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Посадковий діаметр шини | 6" |
| Тип шини | Діагональна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Квадроцикли |
| Зовнішній діаметр шини | 360 мм |
| Посадковий діаметр шини | 6" |