
5 976 ₴
Технічні характеристики
EAN: 523934
Товарний субсегмент: Покришка для квадроциклів/АТВ
Тип шини: Покришка пневматична
Протектор, малюнок (модель) протектора шини: K592 EVO
Діаметр обода, дюйм: 12
Ширина обода, дюйм: 7.00
Зовнішній діаметр, мм: 688
Ширина перерізу, мм: 231
Складність каркаса шини: 6PR
Вантажність, кг: 200
Максимальна швидкість, км/год: 140
Максимальний тиск, bar: 0.5
Тип шини: DIAGONAL
Висота профілю, % від ширини: 27
Ширина покришки, мм: 9.00
Вага товару, кг: 11.0 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kenda |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | Шина |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Посадковий діаметр шини | 12" |
| Тип шини | Діагональна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр шини | 688 мм |
| Посадковий діаметр шини | 12" |
| Висота профілю шини | 27 |
| Ширина шини | 9.00 |
| Призначення | Квадроцикли |