
4 606 ₴
Технічні характеристики
EAN: 299945
Товарний субсегмент: Покришка для квадроциклів/АТВ
Тип шини: Покришка пневматична
Протектор, малюнок (модель) протектора шини: D932
Діаметр обода, дюйм: 12
Ширина обода, дюйм: 8.00
Зовнішній діаметр, мм: 682
Ширина перерізу, мм: 251
Складність каркаса шини: 6PR
Вантажність, кг: 224
Максимальна швидкість, км/год: 80
Максимальний тиск, bar: 0.5
Тип шини: DIAGONAL
Висота профілю, % від ширини: 27
Ширина покришки, мм: 10.00
Вага товару, кг: 13.1 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kenda |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | Шина |
| Ширина шини | 10" |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Посадковий діаметр шини | 12" |
| Тип шини | Діагональна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Посадковий діаметр шини | 12" |
| Висота профілю шини | 27 |
| Зовнішній діаметр шини | 682 мм |
| Призначення | Квадроцикли |