
4 397 ₴
Технічні характеристики
EAN: 426143
Товарний субсегмент: Покришка для квадроциклів/АТВ
Тип шини: Покришка пневматична
Протектор, малюнок (модель) протектора шини: K299X Bear Claw
Діаметр обода, дюйм: 12
Ширина обода, дюйм: 7.00
Зовнішній діаметр, мм: 653
Ширина перерізу, мм: 226
Складність каркаса шини: 4PR
Вантажопідіймальність, кг: 175
Максимальна швидкість, км/год: 80
Максимальний тиск, bar: 0.3
Тип шини: DIAGONAL
Висота профілю, % від ширини: 26
Ширина покришки, мм: 9.00
Вага товару, кг: 8.24 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kenda |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | Шина |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Посадковий діаметр шини | 12" |
| Тип шини | Діагональна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр шини | 653 мм |
| Посадковий діаметр шини | 12" |
| Висота профілю шини | 26 |
| Ширина шини | 9" |
| Призначення | Квадроцикли |