
4 944 ₴
Технічні характеристики
EAN: 523910
Товарний субсегмент: Покришка для квадроциклів/АТВ
Тип шини: Покришка пневматична
Протектор, малюнок (модель) протектора шини: K299X Bear Claw
Діаметр обода, дюйм: 12
Ширина обода, дюйм: 7.00
Зовнішній діаметр, мм: 665
Ширина перерізу, мм: 227
Складність каркаса шини: 6PR
Вантажність, кг: 190
Максимальна швидкість, км/год: 140
Максимальний тиск, bar: 0.5
Тип шини: DIAGONAL
Висота профілю, % від ширини: 26
Ширина покришки, мм: 9.00
Вага товару, кг: 8.24 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Посадковий діаметр шини | 12" |
| Виробник | Kenda |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шини | Діагональна |
| Ширина шини | 9" |
| Призначення | Квадроцикли |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр шини | 665 мм |
| Висота профілю шини | 26 |
| Основні атрибути | |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |