
4 590 ₴
Технічні характеристики
EAN: 426150
Товарний субсегмент: Покришка для квадроциклів/АТВ
Тип шини: Покришка пневматична
Протектор, малюнок (модель) протектора шини: K299X Bear Claw
Діаметр обода, дюйм: 12
Ширина обода, дюйм: 7.00
Зовнішній діаметр, мм: 660
Ширина перерізу, мм: 228
Складність каркаса шини: 6PR
Вантажність, кг: 190
Максимальна швидкість, км/год: 140
Максимальний тиск, bar: 0.5
Тип шини: DIAGONAL
Висота профілю, % від ширини: 26
Ширина покришки, мм: 9.00
Вага товару, кг: 9.04 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Посадковий діаметр шини | 12" |
| Виробник | Kenda |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Тип шини | Діагональна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр шини | 660 мм |
| Висота профілю шини | 26 |
| Ширина шини | 9" |
| Призначення | Квадроцикли |