
7 830 ₴
Технічні характеристики
EAN: 396606
Товарний субсегмент: Покришка для квадроциклів/АТВ
Тип шини: Покришка пневматична
Протектор, малюнок (модель) протектора шини: K587 Bear Claw HTR
Діаметр обода, дюйм: 12
Ширина обода, дюйм: 8.0
Зовнішній діаметр, мм: 671
Ширина перерізу, мм: 281
Складність каркаса шини: 8PR
Вантажопідіймальність, кг: 218
Максимальна швидкість, км/год: 140
Максимальний тиск, bar: 0.5
Тип шини: RADIAL
Висота профілю, % від ширини: 26
Ширина покришки, мм: 11.00
Вага товару, кг: 14.53 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kenda |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | Шина |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Посадковий діаметр шини | 12" |
| Тип шини | Радіальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр шини | 671 мм |
| Посадковий діаметр шини | 12" |
| Висота профілю шини | 26 |
| Ширина шини | 11.00 |
| Призначення | Квадроцикли |