
5 414 ₴
Технічні характеристики
EAN: 129303
Товарний субсегмент: Покришка для квадроциклів/АТВ
Тип шини: Покришка пневматична
Протектор, малюнок (модель) протектора шини: K299 Bear Claw
Діаметр обода, дюйм: 12
Ширина обода, дюйм: 10.50
Зовнішній діаметр, мм: 652
Ширина перерізу, мм: 299
Складність каркаса шини: 51F
Вантажність, кг: 195
Максимальна швидкість, км/год: 80
Максимальний тиск, bar: 0.35
Тип шини: DIAGONAL
Висота профілю, % від ширини: 25
Ширина покришки, мм: 12.50
Вага товару, кг: 11.82 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kenda |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | Шина |
| Висота профілю шини | 25 |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Посадковий діаметр шини | 12" |
| Тип шини | Діагональна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр шини | 652 мм |
| Посадковий діаметр шини | 12" |
| Ширина шини | 12.50" |
| Призначення | Квадроцикли |