
4 120 ₴
Технічні характеристики
EAN: 299914
Товарний субсегмент: Покришка для квадроциклів/АТВ
Тип шини: Покришка пневматична
Протектор, малюнок (модель) протектора шини: D932
Діаметр обода, дюйм: 12
Ширина обода, дюйм: 8.00
Зовнішній діаметр, мм: 635
Ширина перерізу, мм: 249
Складність каркаса шини: 6PR
Вантажність, кг: 190
Максимальна швидкість, км/год: 80
Максимальний тиск, bar: 0,5
Тип шини: DIAGONAL
Висота профілю, % від ширини: 25
Ширина покришки, мм: 10
Вага товару, кг: 12.2 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kenda |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | Шина |
| Висота профілю шини | 25 |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Ширина шини | 10" |
| Посадковий діаметр шини | 12" |
| Тип шини | Діагональна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр шини | 635 мм |
| Посадковий діаметр шини | 12" |
| Призначення | Квадроцикли |