
5 176 ₴
Технічні характеристики
EAN: 259635
Товарний субсегмент: Покришка для квадроциклів/АТВ
Тип шини: Покришка пневматична
Протектор, малюнок (модель) протектора шини: K547 Speedracer
Діаметр обода, дюйм: 12
Ширина обода, дюйм: 8.00
Зовнішній діаметр, мм: 630
Ширина перерізу, мм: 234
Складність каркаса шини: 50N
Вантажність, кг: 190
Максимальна швидкість, км/год: 140
Максимальний тиск, bar: 0,5
Тип шини: DIAGONAL
Висота профілю, % від ширини: 65
Ширина покришки, мм: 255
Вага товару, кг: 9.78 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kenda |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Тип | Шина |
| Ширина шини | 255 мм |
| Висота профілю шини | 65 |
| Сезонність шин | Літні шини |
| Посадковий діаметр шини | 12" |
| Тип шини | Діагональна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Квадроцикли |
| Зовнішній діаметр шини | 630 мм |
| Посадковий діаметр шини | 12" |