
4 692 ₴
Технічні характеристики
EAN: 259536
Товарний субсегмент: Покришка для квадроциклів/АТВ
Тип шини: Покришка пневматична
Протектор, малюнок (модель) протектора шини: K546F Speedracer
Діаметр обода, дюйм: 12
Ширина обода, дюйм: 6.00
Зовнішній діаметр, мм: 629
Ширина перерізу, мм: 207
Складність каркаса шини: 43N
Вантажність, кг: 155
Максимальна швидкість, км/год: 140
Максимальний тиск, bar: 0,5
Тип шини: DIAGONAL
Висота профілю, % від ширини: 80
Ширина покришки, мм: 205
Вага товару, кг: 8.2 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kenda |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Тайвань |
| Сезонність шин | Літні шини |
| Ширина шини | 205 мм |
| Висота профілю шини | 80 |
| Посадковий діаметр шини | 12" |
| Тип | Шина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр шини | 629 мм |
| Призначення | Квадроцикли |
| Тип шини | Діагональна |