
2 363 ₴
Технічні характеристики
EAN: 128535
Товарний субсегмент: Покришка для квадроциклів/АТВ
Тип шини: Покришка пневматична
Протектор, малюнок (модель) протектора шини: K290 Scorpion
Діаметр обода, дюйм: 8
Ширина обода, дюйм: 5.25
Зовнішній діаметр, мм: 483
Ширина перерізу, мм: 176
Складність каркаса шини: 30F
Вантажність, кг: 106
Максимальна швидкість, км/год: 80
Максимальний тиск, bar: 0,35
Тип шини: DIAGONAL
Висота профілю, % від ширини: 19
Ширина покришки, дюйм: 7.00
Вага товару, кг: 4,381 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kenda |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Тип | Шина |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Посадковий діаметр шини | 8" |
| Тип шини | Діагональна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Квадроцикли |
| Висота профілю шини | 19 |
| Зовнішній діаметр шини | 483 мм |
| Посадковий діаметр шини | 8" |
| Ширина шини | 7.00 |