
Відправка з 14 червня 20262 658 ₴
Технічні характеристики:
Протектор, малюнок (модель) протектора шини: K775 Sticky
Діаметр обода, дюйм: 14
Ширина обода, дюйм: 1.6
Зовнішній діаметр, 544 мм;
Ширина перерізу, 108 мм;
Складність каркаса шини: 49M
Вантажопідйомність кг при км/ч: 185/130
Тип шини: DIAGONAL
Висота профілю, % від ширини: 100
Ширина покришки, мм: 90
Вага товару, кг: 2,46 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kenda |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | Шина |
| Ширина шини | 90 мм |
| Висота профілю шини | 100 |
| Посадковий діаметр шини | 14" |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Тип шини | Діагональна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Крос/Ендуро |
| Посадковий діаметр шини | 14" |