
Відправка з 26 травня 2026950 ₴/комплект
Пильовики вилки AllBalls 57-108-1
Розміри, мм: 43*54*11
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | All Balls Racing |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Стан | Новий |
| Тип мототехніки | Мотоцикл, Моторолер, Мопед, Скутер, Снігохід, Квадроцикл, Мотобуксировщик |
| Код запчастини | 57-108-1 |
| Сторона установки | Передній |
| Розміри | |
| Зовнішній діаметр | 54 мм |
| Висота | 11 мм |
| Внутрішній діаметр | 43 мм |