
Відправка з 14 травня 20265 644 ₴
Технічні характеристики:
Товарний суб-сегмент: Покришка для мотоцикла
Тип шини: Шина пневматична
Протектор, малюнок (модель) протектора шини: K779
Діаметр ободу, дюйм: 18
Ширина обода, дюйм: 2.5
Зовнішній діаметр, мм: 685
Ширина перерізу, мм:
Слойность каркаса шини: 70R
Вантажопідйомність, кг: 335
Максимальна швидкість, км/год: 170
Максимальний тиск, bar:
Тип шини: DIAGONAL
Висота профілю, % від ширини: 80
Ширина покришки, мм: 134
Вага товару, кг: 5.9 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kenda |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | Шина |
| Призначення | Мотоцикли/квадроцикли |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Ширина шини | 140 мм |
| Висота профілю шини | 80 |
| Індекс навантаження шини | 70 |
| Індекс швидкості | R |
| Посадковий діаметр шини | 18" |
| Тип шини | Діагональна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр шини | 671 мм |
| Посадковий діаметр шини | 18" |
| Додаткові характеристики | |
| Ось | Відуча |