
Відправка з 01 травня 20262 114 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kenda |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Ширина шини | 4" |
| Сезонність шин | Літні шини |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Посадковий діаметр шини | 12" |
| Тип шини | Діагональна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Скутер |
| Посадковий діаметр шини | 12" |