
Відправка з 19 липня 20262 455 ₴
Дюйм: 12
Типорозмір: 130/70-12
TL/TT: TL
LI/SI: 58P
Протектор: K701 Winter
Виробник: Kenda
Рекомендований обід: 3.50
Ширина, мм: 129
Діаметр, мм: 487
Висота ґрунтозаєпів, мм:
Вес, кг: 3.7
Volume m3: 0.03
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kenda |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Висота профілю шини | 70 |
| Сезонність шин | Зимові шини |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Посадковий діаметр шини | 12" |
| Тип шини | Діагональна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Скутер |
| Зовнішній діаметр шини | 473 мм |
| Посадковий діаметр шини | 12" |
| Ширина шини | 13" |