
Відправка з 14 травня 20265 192 ₴
Технічні характеристики
Дюйм: 18
Типорозмір: 120/100-18
TL/TT: TT (камерна)
LI/SI: 68M
Протектор: K786 Washougal 2
Виробник: Kenda
Рекомендований обід: 2.50
Ширина, мм: 135
Діаметр, мм: 693
Вага, кг: 6.55
Volume, m3: 0.05
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kenda |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Ширина шини | 120 мм |
| Висота профілю шини | 100 |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Тип | Камерна "TT" |
| Посадковий діаметр шини | 18" |
| Тип шини | Діагональна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Крос/Ендуро |
| Зовнішній діаметр шини | 690 мм |
| Посадковий діаметр шини | 18" |