
Відправка з 14 травня 20264 515 ₴
Технічні характеристики
EAN: 151649
Товарний суб-сегмент: Покришка для квадроциклів / АТВ
Тип шини: Шина пневматична
Протектор, малюнок (модель) протектора шини: K300 Dominator
Діаметр ободу, дюйм: 9
Ширина обода, дюйм: 8.00
Зовнішній діаметр, мм: 524
Ширина перерізу, мм: 260
Слойность каркаса шини: 6PR
Вантажопідйомність, кг: 155
Максимальна швидкість, км/год: 140
Максимальний тиск, bar: 0,5
Тип шини: DIAGONAL
Висота профілю, % від ширини: 20
Ширина шини, дюйм: 11.00
Вага товару, кг: 7.24 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kenda |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Тип | Шина |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Посадковий діаметр шини | 9" |
| Тип шини | Діагональна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Квадроцикли |
| Висота профілю шини | 20 |
| Зовнішній діаметр шини | 524 мм |
| Посадковий діаметр шини | 9" |
| Ширина шини | 10.5" |