
4 188 ₴
Технічні характеристики
EAN: 128337
Товарний суб-сегмент: Покришка для квадроциклів / АТВ
Тип шини: Шина пневматична
Протектор, малюнок (модель) протектора шини: K530F Pathfinder
Діаметр ободу, дюйм: 7
Ширина обода, дюйм: 5.00
Зовнішній діаметр, мм: 392
Ширина перерізу, мм: 178
Слойность каркаса шини: 28F
Вантажопідйомність, кг: 100
Максимальна швидкість, км/год: 80
Максимальний тиск, bar: 0,35
Тип шини: DIAGONAL
Висота профілю, % від ширини: 16
Ширина шини, дюйм: 8.00
Вага товару, кг: 3,82 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kenda |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Тип | Шина |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Посадковий діаметр шини | 12" |
| Тип шини | Діагональна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Квадроцикли |
| Висота профілю шини | 16 |
| Зовнішній діаметр шини | 392 мм |
| Посадковий діаметр шини | 12" |
| Ширина шини | 8" |