
Відправка з 31 травня 20261 177 ₴
На максискутер YAMAHA MAJESTY 125-250c
Тип акумулятора: ― Гелевий (необслуговуваний).
Виготовлення: ― Готовий до використання, повністю герметичний корпус.
Тип електроліту: — Кислотний електроліт, розміщений у гелеподібному стані.
Матеріал пластин: ― Свинець-кальцій (сплав)
Функціональне призначення: Використовується для мопедів, мотролерів із напругою 12 V.
Напруга: ― 12V.
Ємність, А/год: ― 7.
Розмір, мм: ― Д.150, Ш.65, В.94.
Маса, кг.: ― .
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OUTDO |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип акумулятора | GEL |
| Ємність акумулятору | 6.5 А. г |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип мототехніки | Мотоцикл, Моторолер, Мопед, Скутер, Квадроцикл |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Yamaha |
| Код запчастини | YT7B-4 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Висота | 94 мм |